Home O nas Referencje Programy Szkolenia Kontakt

Co to są „REFERENCJE”?

Otóż, nie wszystkie zespoły realizujące program NOE przeszły odpowiednie szkolenie i są członkami Stowarzyszenia. Wiele spośród nich działa na własną rękę oferując różne sposoby realizacji programu, nie uwzględniają następujących modyfikacji programu oraz proponują różne ceny.
Aby uniknąć nieporozumień, Stowarzyszenie wystawia dokument (właśnie ”REFERENCJE”) liderom zespołów przygotowanych i przeszkolonych do prowadzenia poprawnego, przebadanego i skutecznego Programu Profilaktycznego NOE.
Współpracując z takimi zespołami macie Państwo pewność, że zespół ten uczestniczy w stałych spotkaniach doskonalących i superwizyjnych oraz posiada dostęp do najnowszych badań dotyczących profilaktyki.
Druk referencji jest ujednolicony i posiada wpisane nazwisko i imię lidera zespołu numer dowodu osobistego oraz pieczęć i podpis prezesa Stowarzyszenia. Jest ono ważne 1 rok, zgodnie z datą wystawienia.

Lista liderów posiadających referencje ważne do 30. 04. 2006 r. (wg miejsca zamieszkania) :

1. Bydgoszcz - Alicja Czerwińska
  2. Ciechanów - Bożena Rutkowska